22:51

Marzec na YouTube


Jak wiecie (albo i nie) od pewnego czasu bawię się w tworzenie filmików na YouTube. Poniżej podrzucam to, co udało mi się udostępnić w marcu.
Znacie serię o Cormoranie Strike’u J. K. Rowling? To historie kryminalne, ze świetnie wykreowanymi bohaterami i rozbudowanym tłem obyczajowym. Więcej opowiadam w filmiku.Zbiorczy materiał o książkach, które przeczytałam pod koniec roku. Wygląda na to, że edukacja seksualna jest wciąż mocno kontrowersyjnym tematem, bo filmik przyniósł mi łapkę w dół i minus dwie subskrybcje. Uśmiałam się.

Najważniejsze dla mnie książki, o których filmik nagrywałam w październiku. Nagrywanie tego było dla mnie trudnym przeżyciem, ale sam filmik jest bardzo istotny. Montowałam go dwa razy, żeby polepszyć jakość w innym programie, także… Sporo roboty mnie to kosztowało.Konfrontacja książki Służące Kathryn Stockett z jej ekranizacją. Mam w planach konturowanie tego typu zestawień, dajcie znać, jeśli chcielibyście posłuchać o jakimś konkretnym tytule. A Służące bardzo, bardzo polecam!Jak widać w marcu było przede wszystkim książkowo, ale z czasem będzie się to zmieniać. Jeśli lubicie taką formę i chcecie mi trochę pomóc, zapraszam do subskrybowania. Kiedy nagrywam nie przejdzie mi to przez gardło, ale tu mogę napisać – wpadajcie i zostawajcie, dużo mi to daje.


Zostań ze mną na dłużej :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skrzypek z poddasza , Blogger