00:37

O mnie


Bardzo długo zwlekałam z wypełnieniem zakładki O mnie. Jest to o tyle absurdalne, że sama często zaczynam śledzić blogi, właśnie dzięki temu, co autor sam o sobie nawymyślał.Cóż więc stało na przeszkodzie?

W jakimś mądrym poradniku przeczytałam, że w tym miejscu powinnam pokazać, co wyjątkowego mogę zrobić dla Was – moich potencjalnych Czytelników.

Przecież ja tylko sobie piszę! Trochę o życiu, trochę o kulturze (która jest sporym kawałkiem mojej codzienności), ale co z tego? O co mi chodzi w tworzeniu bloga? O co mi chodzi w życiu?

W końcu, olśniło mnie.

Niezależnie od tego o czym piszę i co robię chodzi o przeżywanie. Pisząc, trzymam się faktów, ale przeżycia są dla mnie najważniejsze. To o czym piszę jest emocjonalnym (i mam nadzieję, że także emocjonującym) zapisem mojej codzienności. Banał? Być może. Jeśli Was nie zniechęciłam, jedziemy dalej.

Piszę o tym, co mnie porusza, żeby zachęcić (albo zniechęcić) Was do spróbowania czegoś, podzielić się swoimi spostrzeżeniami i pogadać, ot, tak. Konfrontuję swoje myśli i emocje z małym kawałkiem świata za pośrednictwem internetu.

Oprócz inspirowania, chcę Was także uczyć. Dzielić się wiedzą i poszerzać Wasze spojrzenie na różne nieoczywiste sprawy.

Tropię przeżycia i inspiracje kulturalne. Czytam, oglądam słucham, gram i odkrywam, żeby zachęcać Was do poznawania tego, co najciekawsze. Witajcie w mojej alternatywnej rzeczywistości.

Na koniec nudy, dla których zaglądacie tu naprawdę.

Jestem Aga, rocznik '92, mieszkam w Gdańsku. Z wykształcenia (i powołania!) jestem kulturoznawczynią i fotografką. Zajmuję się tworzeniem i przeżywaniem. Wciąż szukam swojego miejsca.

A po za tym…

Jestem realistką z głową w chmurach. Muzyko i herbatoholiczką. Poszukiwaczką przeżyć. Potencjalną muzyczką i pisarką. Lubię pizzę, dobry alkohol i ciepłe łóżeczko. Barykadowanie się w domu i zwiedzanie świata. Wszystkie piękne i trudne strony życia. Witajcie w moim małym świecie!


Zostań ze mną na dłużej :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skrzypek z poddasza , Blogger