20:33

WSPÓŁPRACA
Chętnie podejmę współprace komercyjne. Jestem także otwarta na działania non-profit, jeśli dany temat jest istotny społecznie, angażujący bądź ważny dla mnie. Nie mam również nic przeciwko zrobieniu czegoś wspólnie z innymi twórcami.

Wpisy gościnne, testy produktów, recenzje czy relacje z wydarzeń? Jak najbardziej!

Zaznaczę jednak, że podejmuje się wyłącznie współprac zgodnych ze mną i wartościami, które staram się przekazywać i promować. To, co tworzę jest w 100% moje, dlatego nie wyobrażam sobie zachwalać czegoś, do czego nie jestem w pełni przekonana. Musisz się więc liczyć, że przedstawię zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy tego, co opisuję. Nie opiszę także czegoś, czego nie miałam okazji wypróbować w dostatecznym stopniu – testy oparte na wyobraźni nie wchodzą w grę.

Mogę stworzyć wpisy gościnne, relacje z wydarzeń (także w formie foto i video), recenzje, teksty sponsorowane, konkursy i inne.

Każda rzecz, każde wydarzenie i każdy człowiek są unikatowe, dlatego też do każdej współpracy podchodzę indywidualnie. Wspólnie z Wami omówię poszczególne kroki działania i strategię promocyjną. Jednocześnie podkreślam, że to ja zadecyduję o ostatecznym kształcie publikacji.

Skrzypek z poddasza to nie tylko blog – działam także na YouTubie, Instagramie, Facebooku, Twitterze i w innych mediach społecznościowych. Dzięki temu mogę wykorzystać różne formy twórcze, a także dotrzeć do większego grona odbiorców.

Zapraszam do kontaktu mailowego: skrzypekzpoddasza@gmail.com

Dotychczas współpracowałam z:

  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Skrzypek z poddasza , Blogger